--
Helende Adem Cirkel
Laat je levensenergie weer vrij stromen!

Schrijf je in tijdens de earlybird periode en bespaar 5 euro.

Helende Adem Cirkel   

Tijdens een ademcirkel verbinden we onze adem en daarmee verbinden we onszelf met dat wat er diep van binnen leeft. Alleen als we ontspannen in dat wat we op dit moment ervaren, kunnen we openen en loslaten. Ontspanning, aanwezigheid en adem vormen de drie-eenheid waarin transformatie plaatsvindt.

Iedereen heef zijn eigen unieke proces. Het mooie aan samen ademen is, dat je met elkaar een energetisch veld opbouwt, waarin je elkaar versterkt. Het gezamenlijk doorleven van dit proces schept verbondenheid en een diepe herkenning van universele thema’s. Iedereen is welkom, van beginners tot mensen die al ervaren zijn met de verbonden adem.

Adem Cirkel kan je helpen bij:

-een bewust en gezond adempatron te leren
-dieper contact met jezelf
-meer energie
-meer focus
-stress verminderen
-meer ontspanning
-energetische/emotionele blokkades te transformeren
-inzichten in jouw "thema", hulpvraag, leven.

Wij starten de middag met uitleg over wat wij gaan doen. 
Dan gaan wij mediteren en bewegen op muziek, om zo contact te maken met onszelf en voelen wat er in ons leeft. 

Vervolgens gaan wij liggen om te gaan ademen. Verschillende adem technieken komen er aan bod. De muziek gaat aan, je hoofd schakelt uit en je limbische systeem (emotionele lichaam) gaat aan. The magic starts! Verbondenheid, vrijheid, ruimte, healing. 
 
Na de ademsessie blijven we ontspannend liggen en komen we rustig terug in de ruimte. Er staat dan thee en iets lekkers voor je (of een lichte lunch) klaar. Er is ruimte voor sharing, voor degene die daar behoefte aan hebben. Alles mag, niets moet. Alleen luisteren is ook fijn.

Wij ontmoeten  jou graag,

liefs,
Viviane en Rose

Wanneer: Zaterdag 9 juli van 13 tot +/- 16:30 uur met na afloop thee en iets lekkers erbij (alleen voor vrouwen).
Kosten:  €55,- (earlybird periode €50,- tot 1 juli)
en
Zaterdag 31 juli van 10 tot 13:30 uur met na afloop een lichte en gezonde lunch (vrouwen en mannen zijn welkom).
Kosten:  €62,50 (earlybird periode €57,50 tot 18 juli)
Balans&Dans
Merwede 10
Lelystad

Blijf op de hoogte!